Ortamlara Ferahlık Katan Kokular

Kurumsal

Marvel Fresh Technology 1971 yılından beri tüm dünya çapında güvenle kullanılan koku giderme ve hava temizleyici ürünleri üreten yenilikçi ve sürekli olarak kendini geliştiren bir firmadır.

Marvel Fresh Technology Ürünleri Amerika, Kanada ve Avrupa nezdinde ödül kazanmış pek çok ürünün patentine sahip olmakla beraber Amerikan Culinary Enstitüsü’nün Ev Üreticileri Derneği Ödüllerinde finalist olarak altın madalyaya layık görülmüştür.

Marvel Fresh Technology Ürünleri çevreyi koruma konusunda her zaman daha iyi ürünler üretmek için çalışmaktadır. Daha az kaynak tüketerek geri dönüştürülebilir ve etkili ürünler geliştirmek temel amaçlarındandır. Çünkü bu dünyada hep beraber yaşıyoruz.

Artan üretkenlik ve emek azalması, yenilikçi sürecimizin merkezinde yer almaktadır.Kullanımı daha kolay olan ürünlerle taze kokulu bir işyeri yaratıyoruz.

Üretim mükemmelliği

Marvel Fresh Technology, ABD’de endüstriyel ve kurumsal blok deodorantlarının bir numaralı üreticisidir. Ayrıca bir numaralı Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) deodorant bloğu tedarikçisidir.

Odaklanmış Koku Kontrolü

Koku kontrolü bizim önemli işlerimizden biridir, bu yüzden, ürün hattını genişletmek için koku kontrolü sunan diğer şirketlerin gözden kaçırdığı önemli ayrıntıları önemsiyoruz.

Ürünlerimizi, dünyaca ünlü ürün ve parfüm üreticilerinin ürünleriyle rekabet ve kıyaslama yaparak test ediyoruz ve bu bilgiyi işimize uyguluyoruz.